Joanny Oleradzkiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2013
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2013
Express Bydgoski
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Joanny Oleradzkiej
W zadumie i z poczuciem straty żegnamy niegdysiejszego Pracownika Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy.
Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny wraz z Zastępcą oraz Pracownicy WSSE w Bydgoszczy
.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia