PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2011
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy okazali życzliwość, serce, pomoc w trudnych chwilach choroby, za modlitwę, intencje mszalne, udział we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
dr. MARIANA LECHA MAZURA
Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, ks. proboszczowi Krzysztofowi Panasiukowi, ks. Adamowi Różniakowskiemu, ks. Edwardowi Wasilewskiemu, Wspólnocie neokatechumenalnej przy kościele Opatrzności Bożej, Prezesowi Izby Lekarskiej dr. Stanisławowi Prywińskiemu, dr Małgorzacie Świątkowskiej, dr Marii Goc, Koleżankom i Kolegom ze środowiska medycznego, szkolnego, panu Stefanowi Pastuszewskiemu, pani Jolancie Baziak i innym Przyjaciołom, Ludziom kultury, a także Pacjentom składa
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia