Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2011
Express Bydgoski
„Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 04.02.2011 r.odeszła od nas na zawsze Kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
śp. Franciszka Walczak
z domu Kopińska
lat 96
Pogrzeb odbędzie się dnia 09.02.2011 (środa) o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w czwartek 10.02.2011 o godz. 8.00 w Bazylice a.Paulo al.Ossolińskich w Bydgoszczy
W smutku pogrążeni
Córka z Mężem i Wnuk z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia