Serdecznie
This was published in the following publications on 27.05.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 27.05.2009:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Siostry, Cioci, Kuzynki i Szwagierki
śp. Jadwigi Wisniewskiej
Lekarzom ze Szpitala im. Rydygiera na Bielanach w Toruniu oraz Pracownikom Hospicjum "Światło" za troskliwą opiekę, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
RODZINA
End of content
No more pages to load