Serdeczne
This was published in the following publications on 05.01.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 05.01.2010:
Express Bydgoski
Serdeczne
Podziękowanie Wszystkim,
którzy w tak bolesnych chwilach dzielili z nami żal, smutek, okazali współczucie i życzliwość, oraz licznie uczestniczyli w modlitwach, mszy świętej żałobnej i ostatniej ziemskiej drodze do miejsca wiecznego spoczynku
śp.
URSZULI OSTROWICKIEJ
z domu Krysiak
ks. Jarosławowi Dąbrowskiemu, Proboszczowi parafii Samsieczno, za modlitwę, sakramenty święte, wsparcie duchowe i duszpasterską posługę.
Pani dr Magdalenie Grzybek i Pani Iwonie Todzie, za troskliwą opiekę i niesienie ulgi w cierpieniu. Wszystkim, którzy byli przy Niej w ostatnich chwilach życia, oraz Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom i Znajomym za złożone wieńce i kwiaty
składa
Mąż z Rodziną
"Bóg zapłać"
End of content
No more pages to load