PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2009
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we Mszy Świętej Żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
śp. WANDY KAPITAJNA
Księdzu Proboszczowi z parafii p.w. Św. Wojciecha w Złotorii, Pracownikom z oddziału Ortopedyczno-Urazowego ze Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu, Rodzinie, Znajomym i Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce i wiązanki oraz Zakładowi Pogrzebowemu "GLORIA" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu.
Serdecznie dziękuje
RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia