Stanisława Szteiner

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2009
Gazeta Lubuska

<p>Odeszłaś cicho i bez pożegnania Jak ta,co nie chce swym odejściem smucić, Jak ta co w chwili rozstania Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy,że 17 października 2009 roku zakończyła swe szlachetne pełne miłości i dobroci życie,pozostawiając swojego ukochanego MĘŻA,kochane DZIECI,RODZICÓW,RODZEŃSTWO I WNUKÓW</p>
<h4><strong>śp. STANISŁAWA SZTEINER</strong></h4>
<p>Pożegnanie osoby zmarłej w dniu 20 października 2009 roku o godz.13:00 w sali pożegnań na cmentarzu (nowy) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze.Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św.żałobną w dniu 21 października 2009 roku o godzinie 14:00 w kościele w Chynowie, po mszy odbędzie sie pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w żałobie rodzina</p>

Odeszłaś cicho i bez pożegnania Jak ta,co nie chce swym odejściem smucić, Jak ta co w chwili rozstania Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy,że 17 października 2009 roku zakończyła swe szlachetne pełne miłości i dobroci życie,pozostawiając swojego ukochanego MĘŻA,kochane DZIECI,RODZICÓW,RODZEŃSTWO I WNUKÓW

śp. STANISŁAWA SZTEINER

Pożegnanie osoby zmarłej w dniu 20 października 2009 roku o godz.13:00 w sali pożegnań na cmentarzu (nowy) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze.Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św.żałobną w dniu 21 października 2009 roku o godzinie 14:00 w kościele w Chynowie, po mszy odbędzie sie pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w żałobie rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Tęsknie mamo....

Wioletta Sokołowska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Monika


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Monika


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ania


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.K Andrzejewscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wiola z synami


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Greg


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Wiola z synami


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>i Nigdy nie zapomne....</p> <p><span>....no i kolejny rok.....</span></p> <p style="">kolejny bezsensowny rok...</p> <p style="">rok bez niej...</p> <p style="">3 rok mija ....dzisiaj...​dokła​dnie zgasła jej ostatnia świeczka...</p> <p style="">która miała płonąć jeszcze bardzo dlugo,...</p> <p style="">cierpiala....​plakal​a...zasnęla...​zasnę​la na wieki...</p> <p style="">i wciąż pojawiaja sie kolejne pytania dlaczego ona??</p> <p style="">dlaczego ona musiala odejsc do krainy wiecznosci..??</p> <p style="">przeciez nie zasłuzyla na to...miala jeszce tyle planow...</p> <p style="">miala tą iskierke w oku ze moze wygramy z ta chorobą..</p> <p style="">nie udało się....</p> <p style="">ciemnosc zwyciężyla....<br />a ja ...??</p> <p style="">a ja mam taka straszna pustke w sercu....</p> <p style="">i żal do Boga ze ją zabrał wtedy kiedy najbardziej jej potrzebowalam.....</p> <p style="">..to kolejny rok gdy bardzo nam Cię brakuje...</p> <p style="">kolejny dzień kiedy tęsknimy...</p> <p style="">czas jest tak szybki ale wspomnienia powracają...one nigdy nas nie opuszczą...</p> <p style="">bo niezapomina się takiej osoby jak Ty...nie wolno nam..</p> <p style="">Codziennie myśląć o tym co się stało...tak szybko się stało....zadaje pytanie po kilkanaście razy...<br />Dlaczego?? dlaczego właśnie Ty..</p> <p style="">To nie Ty miałaś tam iść...to nie Ty....</p> <p style="">byłaś tak dobrym człowiekiem....</p> <p style="">Pamiętam./..........​​.............</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina i Bogusław


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzień matki</p> <p>Mamo, smutno tu i obco drzewa inne rosną i ciszy nikt nie zna tu Mamo, nie myśl, że się skarżę żal mi tylko marzeń dziecięcych dni, moich dni..Mamo w sercu cię kołyszę list do ciebie piszę ciemny jak ta noc To nieprawda mamo jutro wyślę list i będzie mamo tak jak miało być a ty mamo śpij jeszcze noc dobrze śpij o mamo.....</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wioletta Siniawska-​córka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina i Bogusław


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina i Bogusław


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Wiola z dziećmi


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ania


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ania


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla mamy w rocznice śmierci..</p> <p><em>Byłaś dla mnie mamo<br />Jak promyki słońca<br />Jak niebo błękitne<br />Jak miłość bez końca.<br />Byłaś dla mnie mamo<br />Jak głębiny morza<br />Byłaś dla mnie mamo<br />Jak polarna zorza.<br />Zawsze uśmiechnięta<br />Jak bezchmurne niebo<br />I pełna miłości<br />Dla nas ,dla każdego.<br />Tyle pięknych chwil<br />Ja z tobą przeżyłam<br />Tylko podziękować,w porę<br />Nie zdążyłam.</em><br />dla mojej mamy</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla mamy w rocznice śmierci..</p> <p><em>Byłaś dla mnie mamo Jak promyki słońca Jak niebo błękitne Jak miłość bez końca. Byłaś dla mnie mamo Jak głębiny morza Byłaś dla mnie mamo Jak polarna zorza. Zawsze uśmiechnięta Jak bezchmurne niebo I pełna miłości Dla nas ,dla każdego. Tyle pięknych chwil Ja z tobą przeżyłam Tylko podziękować,w porę Nie zdążyłam.</em> [*] dla mojej mamy [*]</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wiola z dziećmi


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia