Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2010
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas kochałaś nas wszystkich"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.12.2010r. zasnęła w Bogu moja kochana Mama, Córka, Teściowa i Babcia
śp.
Gabriela Płotka
z domu Jaworska
lat 57
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 16.12.2010 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Marka Ewangelisty przy
ul. Salezjańskiej 1 - Fordon.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym Św. Mikołaja przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążony
Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia