Żyłem bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2011
Express Bydgoski
„Żyłem, bo chciałeś, odszedłem, bo kazałeś”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 05.07.2011 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Tata, Teść i Dziadek
śp. Henryk Kowalski
lat 83
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 09.07.2011 r. o godz. 9.00 w kościele św. Wincentego a'Paulo - Bazylika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia