PODZIĘKOWA

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2011
Nowosci

PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele życzliwości, uczestniczyli we Mszy Świętej i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
ś.p.
Stefana Durbacza
Księżom, koncelebrującym uroczystą Mszę Świętą: proboszczowi parafii p.w. Św. Antoniego w Toruniu księdzu kanonikowi Wojciechowi Miszewskiemu, księdzu kanonikowi Antoniemu Mamińskiemu, księdzu kanonikowi Jerzemu Pawłowskiemu, księdzu proboszczowi Wojciechowi Murawskiemu oraz księdzu doktorowi Dariuszowi Żurańskiemu, delegacjom z Zespołu Szkół w Robakowie, Stolnie, Wabczu, ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu, delegacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Robakowie, delegacjom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu i firmy Nova Trading S.A., Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Mieszkańcom Robakowa i okolicznych miejscowości, Koleżankom i Kolegom z ogródków działkowych Storczyk 2 oraz pozostałym, niewymienionym Uczestnikom uroczystości pogrzebowych za modlitwę, wyrazy współczucia, wszelką serdeczność oraz złożone wieńce i kwiaty
z serca płynące podziękowania
składa
żona Wanda Durbacz z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia