Ze smutkie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2010
Nowosci
Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
WANDY KOWALIK
Osoby prawej, wrażliwej, przyjaznej i życzliwej wszystkim.
Wiele znaczyła w życiu publicznym Torunia i regionu.
Z RODZINĄ WANDY
łączę się w żalu
Jerzy Wenderlich
Wicemarszałek Sejmu RP
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia