Nie umier
This was published in the following publications on 06.07.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.07.2011:
Nowosci
"Nie umiera ten Kto żyje w pamięci innych"
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 lipca 2011 roku odeszła do Pana Boga nasza kochana
AGNIESZKA KASPRZYCKA
założycielka i kierownik Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "Powrót z U" w Toruniu.
Agnieszka była osobą wyjątkową, o pięknej duszy i niezwykle wrażliwym i szczodrym sercu dla wszystkich, którzy jej pomocy i wsparcia potrzebowali. Uratowała od śmierci wiele młodych, zagubionych w tym świecie istot, była oparciem i niewyczerpanym źródłem nadziei i fachowej pomocy dla rodzin. Zawsze życzliwa, rozważna, mądra, cierpliwa, wyrozumiała, pełna radości życia i planów. Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
CZEŚĆ CI AGNIESZKO!
Serdeczne wyrazy współczucia
RODZINIE
składają
wdzięczni Rodzice i ich najbliżsi.
End of content
No more pages to load