Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.02.2009r. odszedł nasz kochany tata, teść, dziadek, pradziadek i wujek
śp. ANTONI KOMISZAK
lat 94
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 16.02.2009r. o godz. 8:00 w kościele pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej przy ul. Kijowskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12:00 na cmentarzu N.S.P.J przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku
rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia