Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2012
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, z łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 stycznia 2012 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie moja ukochana Żona, Siostra, Synowa, Bratowa, Szwagierka, Ciocia i Kuzynka
śp.
Barbara Wilk
z domu Wessely
lat 75
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 19 stycznia 2012 roku o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 10.00 w górnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążony w smutku MĄŻ Z RODZINĄ
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia