Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2010
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych , kochaliśmy Cię wszyscy.
W naszych sercach pozostaniesz na zawsze."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy że dnia 13.07.2010 r. zasnęła w Bogu moja kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
STEFANIA SKAZIŃSKA
lat 89
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.07.2010 r. o godz. 8.15 w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników - Błonie
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy
W smutku pogrążona Córka Lidia z Mężem i Wnuki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia