Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2009
Nowosci
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
śp. ANDRZEJA JASKÓLSKIEGO
Wójta Gminy Golub-Dobrzyń
w latach 1990-2002
Zapamiętałem Jego pasję i zaangażowanie
w tworzenie i umacnianie samorządności lokalnej
na ziemi golubsko-dobrzyńskiej
Rodzinie Zmarłego składam wyrazy
głębokiego współczucia
Jan Wyrowiński
Senator RP
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia