Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2008
Nowosci
„Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 grudnia 2008 roku odszedł na zawsze mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Pradziadek, Szwagier i Wujek
śp.
Stefan Manikowski
Lat 87
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 15 grudnia 2008 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul.Rybaki. O godz. 12.00 w górnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. Przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia