Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2009
Nowosci
"Żyłaś dla Nas i dla innych
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z Sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14 kwietnia 2009 r. Zasnęła w Bogu po ciężkiej chorobie Opatrzona Sakramentami Św. Kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
Śp. Czesława Wójcik
z domu Bednarek
lat 84
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 17 kwietnia 2009 r. o godz. 10.15 pożegnaniem zmarłej w dolnej kaplicy Kościoła pw. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do Kościoła pw. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na nowym cmentarzu przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążone w smutku
Dzieci z Rodzinami
Autokar zostanie podstawiony przed domem przy ul. Armii Ludowej 76 o godz. 9.45.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia