Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2011
Express Bydgoski
Podziękowanie Wyrażamy wielką wdzięczność wszystkim Pracownikom Kliniki Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy kierowanym przez Prof. dr. hab. Władysława Sinkiewicza; całemu Zespołowi Lekarskiemu, Pielęgniarskiemu, Rehabilitacji i pozostałemu Personelowi za trud i poświęcenie włożone w proces leczenia, za okazaną dobroć, serce, wyrozumiałość i wyjątkową opiekę w czasie długiej choroby mojego Męża i naszego Taty śp.
JANA WOŹNIAKA
Szczególne podziękowania za wielokrotne ratowanie życia, wieloletnie leczenie oraz troskliwą opiekę do ostatnich dni składamy Panu dr. n. med. Piotrowi Sobańskiemu
Panu dr. n. med. Robertowi Bujakowi
Panu dr. n. med. Piotrowi Małyszce
Na zawsze wdzięczni Żona, Córka i Syn z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia