Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2010
Express Bydgoski
"Złote serce miałeś, od życia niewiele chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś i tak gorąco nas kochałeś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że w dniu 19.02.2010r. po tragicznym wypadku odszedł od nas nasz ukochany Syn, Brat, Wnuk, Bratanek i Kuzyn
śp.
Kamil Przybylski
lat 24
Pogrzeb odbedzie się w dniu 24.02.2010r. o godz. 14.30 na cmentarzu w Szubinie
Pogrążeni w rozpaczy Rodzice, Bracia i Dziadkowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia