Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2010
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15.VIII.2010 roku zmarła opatrzona Sakramentami Św. Nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Ciocia i Kuzynka
ś.p. MARIANNA KIEŁBASIEWICZ
lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 18.VIII.2010 r. o godz. 9.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 9.45 do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia