PODZIĘKOWA
This was published in the following publications on 01.04.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.04.2011:
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Składam z serca płynące podziękowania Rodzinie,Przyjaciołom,Znajomym,Sąsiadom za tak liczny udział w pożegnaniu,za złożone wieńce i kwiaty,okazane serce i współczucie i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku mojego ukochanego Męża
ś.p.
JERZEGO
KORZENIOWSKIEGO
Podziękowanie składam mojemu bratu Marianowi Gawineckiemu i jego żonie Katarzynie za udzieloną pomoc w organizacji pogrzebu.
Bratu mojego Męża Maciejowi Korzeniowskiemu za artystyczne wykonanie żałobnej pieśni"Ave Maryja" podczas mszy.
Mojemu bratu Jerzemu Gawineckiemu za ciepłe,wzruszające słowa wypowiadziane na cmentarzu przy grobie.
Panu dr. Leszkowi Szymańskiemu Ordynatorowi Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Zespolonego na Bielanach w Toruniu i personelowi za uratowanie życia mojemu Mężowi w 2002r.i permanentną opiekę medyczną.
Pani dr. Alfredzie Limont z Oddziału Diabetologicznego Szpitala Miejskiego w Toruniu za troskliwą opiekę w leczeniu mojego Męża.
Przybyłym nauczycielom ze szkół toruńskich z którymi pracowałam. Za słowa otuchy z dawnej mojej szkoły.
Księdzu Prałatowi Grzegorzowi Karolakowi z Parafii Ciechocińskiej za uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej.
SKŁADA
ŻONA
End of content
No more pages to load