Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14.08.2010 r. odeszła w Bogu moja kochana Mama, Teściowa, Babcia i Ciocia
śp.
AGNIESZKA MILER
z domu Ziętak
lat 100
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.08.2010 r. o godz. 7.30 w kościele NSPJ przy Palcu Piastowskim. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 poprzedzony różańcem św. na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Córka z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia