Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2011
Express Bydgoski
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą,
Żeby widzieć naprawdę zamykają oczy.
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...."
/ks. J.Twardowski/
Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 02.03.2011 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz Tata, Teść i Dziadek
śp.
LESZEK SZYMAŃSKI
Lat 51
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 05.03.2011 r. o godz. 8.00 w parafii św. Ducha przy ul. Glinki.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy .
W smutku pogrążona Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia