PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Szanowna Pani Ordynator Elżbieta Skwarek
oraz Lekarze Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Toruniu,
wspaniałe, kochane, delikatne i opiekuńcze
Pielęgniarki i Salowe
z całego serca składamy Wam podziękowanie za WYJĄTKOWĄ opiekę i serce okazane naszej
MARYLI SZULC
Szczególne podziękowania składamy Dorocie Wójcik.
Dorotko, dziękujemy Ci, że byłaś i jesteś z nami.
RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia