Jan Roman Zimny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2010
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2010
Gazeta Krakowska
"Ludzka dusza jest jak tęcza nad przepaścią, jak całe życie znika.
I taki wielki żal, jakby zgasła czyjaś miłość- tych co zostali przenika..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 lipca 2010r. opatrzony Świętymi Sakramentami odszedł od nas powołany przez Pana
Ś+P
mgr inż. Jan Roman Zimny
nasz ukochany Tato, Teść, Dziadek, Pradziadek i Brat
Emerytowany Dyrektor ZNTK w Nowym Sączu
Członek Aeroklubu Podhalańskiego /Pilot/
Wychowawca wielu polokeń Sądeczan
Msza Żałobna za spokój Duszy zostanie odprawiona w środę 7 lipca 2010r. o godz. 9.00 w Bazylice Św.Małgorzaty w Nowym Sączu.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godz.12.00 na Cmentarzu w Gołąbkowicach.
O czym zawiadamia pogrążona w smutku i żałobie
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa Bartkowicz
15 l