Już nigdy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2008
Express Bydgoski
"Już nigdy nie będzie jak dawniej...
Wspomnienia są jedynie echem minionego szczęścia
Pozostaje bezmiar smutku i tęsknoty"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 09 grudnia 2008 r. po ciężkiej chorobie odszedł od nas na zawsze mój kochany mąż, nasz tatuś, teść i dziadziuś
śp.
ADAM SIEG
lat 57
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 12 grudnia 2008 r. o godz. 13.30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy
W smutku pogrążeni żona i córki z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia