Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.10.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.10.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 09.10.2011 r. odeszła od nas nasza wspaniała Koleżanka
śp.
ELŻBIETA ZIMNA
Człowiek Wielkiego Serca i wyjątkowej skromności, życzliwy i zawsze służący innym.
Radość, którą wokół siebie roztaczała pozostanie w naszej pamięci na zawsze.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 13.10.2011 r. o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Zaświat.
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia
Zarząd i współpracownicy Przychodni REH-MED
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia