PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2008
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, życzliwości i współczucia oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
Ś.P. GRAŻYNY JÓŹWIAK
księdzu Romualdowi Drążkowskiemu proboszczowi parafii p.w.Św.Mikołaja w Inowrocławiu, księdzu Romanowi Szuldze proboszczowi parafii p.w.Św. Antoniego w Szymborzu, księdzu Andrzejowi Leppertowi proboszczowi parafii p.w. Św.Trójcy w Chlewiskach, wikariuszom parafii Św.Mikołaja w Inowrocławiu: ks. Pawłowi Błochowiakowi i ks.Błażejowi Czarneckiemu, rodzinie, znajomym, delegacji z Piekarni Ciastkarni Jóźwiakowie, Paniom z Biura Rady Miejskiej w Inowrocławiu, lokatorom z ul. Dworcowej 11, wszystkim za modlitwę, złożone kwiaty, wieńce, kondolencje i intencje mszalne oraz zarządcy cmentarza parafialnego panu Januszowi Misterskiemu i Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalizm składa serdeczne "Bóg zapłać"
Brat Piotr z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia