Trzeba ży
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2008
Express Bydgoski
"Trzeba życ a nie być"
A teraz jak muszle zabrane przez fale, schowane gdzieś na dnie morza,
tak my za Toba tesknić będziemy.
Opuściłeś nas na zawsze Drogi Nasz Przyjacielu, tak bliski dla nas wielu .........
Wiem, ze poszukamy kiedyś swych dróg i na malutkiej stacyjce naszej przyjaźni spotkamy się znów.
"Żyj tak żeby Twoim przyjaciołom zrobiło się troche przykro kiedy odejdziesz"
I miałeś racje! Jest nam nieskończenie przykro, smutno i łzy cisna się same na oczy!
Bydziemy o Tobie pamiętać, wspominać, nigdy nikt z nas nie zapomni, że był ktoś taki jak Ty- STRAŻAK i był częścią nas!
Z ogromnym smutkiem żegnamy Ciebie Piotrze
Agnieszka, Michał, Natalia, Maniek oraz Viki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia