Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2009
Nowosci
„Żyłeś dla nas i dla innych
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 stycznia 2009 roku zmarł nagle mój najukochańszy Mąż, nasz Tatulek, Teść, wspaniały Dziadziuś, jedyny Pradziadek i Wujek
śp.
Marian Sadecki
lat 87
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 28 stycznia 2009 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. św. Michała Archanioła (na Rybakach). O godz. 12.00 w górnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza św. Żałobna. Po Mszy Św. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (I brama od ul.Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Bus zostanie podstawiony o po Mszy św. przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła (na Rybakach).
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia