Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2009
Express Bydgoski
"Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych"
Wszystkim,
którzy w bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i współczucia, uczestniczyli we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
śp.
EWĘ BAYER
Koleżankom i Kolegom z Kliniki Medycyny Ratunkowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Jurasza i z Klubu XL-Bowling, Dyrekcji i Pracownikom Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Jurasza, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, oraz Wszystkim pozostałym uczestnikom uroczystości pogrzebowej, za złożone wieńce i kwiaty
serdeczne podziękowania składają
Pogrążeni w smutku i żalu Rodzice, Brat i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia