Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2009
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej ukochanej Żony, naszej Mamusi, Teściowej, Babci, Siostry, Bratowej, Cioci i Kuzynki
śp. Wandy Mroczkowskiej
Księżom, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Personelowi Oddziału Wewnętrznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na Bielanach za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc, współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
MĄŻ z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia