Seweryna Herbik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2009
Ziemia Kaliska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2009
Ziemia Kaliska
Serdeczne Podziękowanie dla lek. med. Bożeny Cieślak i dr. n. med. Macieja Stagraczyńskiego oraz personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Ostrowie Wielkopolskim i personelu OA i Intensywnej Terapii WSZ im. L. Perzyny w Kaliszu za okazane serce i fachową pomoc medyczną w czasie krótkotrwałej ciężkiej choroby śp. Seweryny Herbik składają córki z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia