Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2011
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłbyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 stycznia 2011 r. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie kochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek, Zięć, Brat, Szwagier, Wujek i Kuzyn
śp. GERARD MOSZCZYŃSKI
lat 67
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 5 stycznia 2011 r. o godz. 12.30 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. św. M.M.Kolbego na Skarpie. O godz. 13.30 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na nowym cmentarzu przy ul. Poznańskiej.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Pogrążeni w smutku
Żona z Córką i Synem
Bus zostanie podstawiony przy kościele p.w. św. M.M.Kolbego o godz. 13.15
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia