Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2010
Express Bydgoski
„Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 stycznia 2010 roku odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia Śp. JADWIGA SOBIESIAK
lat 67
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia br. o godz. 11:00 na cmentarzu parafii św. Józefa przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Córka Ania z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia