Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 marca 2010 r. zmarła nasza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
WANDA REINKE
z domu Staszak
lat 90
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 17 marca 2010 r. o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy przy ul. Lotników - Jary w Bydgoszczy.
Msza święta w intencji zmarłej odprawiona zostanie dnia 30 marca 2010 . o godz. 8.00 w kościele pw. M.B.Zwycięskiej przy ul. B. Głowackiego.
W smutku pogrążeni Córka i Syn z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia