Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2009
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 kwietnia 2009 roku zmarła po ciężkiej chorobie moja kochana Żona, nasza Ciocia i Szwagierka
s.p. Jadwiga Piotrowska
z domu Słopatka,
lat 57
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 kwietnia 2009 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy ul. Rolniczej 25a
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia