Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.02.2010 zmarła moja kochana Mamusia, nasz Siostra, Szwagierka i Ciocia
Ś.p. Ewa Grzesiak
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.02.2010 o godz. 8.00 w kościele św. Piotra i Pawła przy placu Wolności.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążeni Córka i Rodzeństwo z Rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia