Z przykroś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2011
Express Bydgoski
Z przykrością zawiadamiamy, iż po długiej walce z ciężką chorobą, 24 marca 2011 roku odszedł od nas nasz Przyjaciel
mgr Andrzej Rybicki
Andrzej był studentem, muzykiem, a przede wszystkim wspaniałym i skromnym człowiekiem, otwartym na innych.
Zapamiętamy Go jako radosnego, pełnego energii młodego człowieka, który nie powinien był opuścić nas tak wcześnie. Swą chorobą Andrzej skłonił nas do refleksji nad życiem i jego wartością.
Pogrążonej w żalu Rodzinie
wyrazy współczucia składają
Studenci, Dyrekcja i Pracownicy
Instytutu Edukacji Muzycznej UKW
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia