Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2010
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię Wszyscy"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 4 grudnia 2010 roku zasnęła w Bogu kończąc swoje pracowite życie Nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp
WANDA LESZCZYŃSKA
z domu Kwiatkowska
lat 95
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 7 grudnia 2010 r. o godz.11.30 w kościele w Nowej Wsi Wielkiej, po czym odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym.
W smutku pogrążony
Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l