Miałaś za
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2008
Express Bydgoski
"Miałaś zawsze otwarte serce i dłoń ku bliskim, umarli przestali cierpieć, cierpią ci co pozostali."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 05.12.2008r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
śp. JADWIGA DERESZYŃSKA
lat 81
z domu Januszewska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 08.12.2008r. o godz. 13:00 w kościele Ojca Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia