Ja Jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 grudnia 2009 roku odszedł do Pana nasz kochany Tata
s.p. Edward Biegalski
lat 81
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 9 grudnia 2009 roku o godz. 13.00 Mszą Świętą żałobną, która zostanie odprawiona w kościele p.w. Św. Jakuba Apostoła.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążone w smutku
DZIECI
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Św. Jakuba Apostoła.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia