Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.12.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.12.2007
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 grudnia 2007r zmarła nasza kochana mamusia, teściowa, babcia, prababcia
śp.
Adela Wesołowska
z domu Kalbarczyk
lat 80
Pogrzeb z mszą świętą odbędzie się dnia 15 grudnia 2007r (sobota) o godz. 10.30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy
W smutku pogrążeni córki z mężami, syn z żoną, wnukowie i prawnuki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia