Żyłaś dla
This was published in the following publications on 10.11.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 10.11.2008:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy"
Dnia 9.11.2008r. odeszła od nas nasza kochana mama, teściowa, babcia, prababcia i praprababcia
śp.
Emilia Giętkowska
lat 92
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w kościele św. Marka w Fordonie dnia 12.11.2008r. (środa), godz. 9.00. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load