Żyło się
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2010
Nowosci
"Żyło się żyło, Boże mój, kochało, jadło, piło, pisało się, marzyło, walczyło, cierpiało, śniło, czytało, płakało, śmiało się
pracowało, podróżowało, cieszyło i smuciło. Tak wiele tego było, tak wiele, że wystarczyło na dwie daty"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 września 2010 r. zmarł mój ukochany Mąż, nasz kochany Tata, Teść, Dziadek, Zięć, Szwagier, Wujek, Przyjaciel i Kolega
śp. ANDRZEJ LEBOWSKI
lat 57
Fotograf
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 10 września 2010 r. o godz. 10.15 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Browarna. Wyprowadzenie o godz. 11.00 do kościoła p.w. św. Michała Archanioła (Rybaki), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego (gł. brama).
Pogrążona w smutku
ŻONA z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony przy Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Browarna.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia