Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2009
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas kochałaś nas wszystkich."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.12.2008r. zasnęła w Bogu moja kochana siostra, szwagierka i ciocia
śp. ELŻBIETA ŚLUSARCZYK
z domu Woźniak
lat 56
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 03.01.2009r. o godz. 10:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Zaświat w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona Krystyna z Wojtkiem i Pauliną z Michałem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia