Pani Elżbiecie TELESZ Wicedyre
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Nowiny
Pani Elżbiecie TELESZ Wicedyrektor Zespołu Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie i Jej najbliższej Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci OJCA składają: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i pracownicy Zespołu Szkół
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia