Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2011
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 lutego 2011 roku zmarł
w wieku 93 lat
ś.p.
dr Jerzy Berndt
emerytowany nauczyciel akademicki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,
długoletni pracownik Zakładu Botaniki Ogólnej Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi,
Szanowany członek społeczności akademickiej, ceniony przyrodnik,
niezapomniany nauczyciel akademicki, wieloletni działacz Polskiego Towarzystwa Botanicznego, Towarzystwa Naukowego w Toruniu, Towarzystwa Przyrodników im. M. Kopernika oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
Człowiek wielkiej życzliwości i zaangażowania.
Cześć Jego Pamięci!
Dziekan Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi
Pracownicy, koleżanki i koledzy z Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Ceremonia pożegnalna odbędzie się w dniu 26 lutego 2011 roku o godz. 10.30 w kaplicy Ewangelicko-Augsburskiej przy ul. Strumykowej 10 w Toruniu.
Pogrzeb o godz. 12.00 na cmentarzu Św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego w Toruniu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia