Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2009
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7.VI. 2009 roku zmarła opatrzona Sakramentami Św. Moja Kochana Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia, Szwagierka, Bratowa, Ciocia i Kuzynka
Ś.p.
Stanisława Nowacka
lat 60
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 10.VI.2009 roku o godz. 8.30 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego (Rub. III).
Msza Św. żałobna odprawiona zostanie w kościele o godz. 9.00.
Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego.
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia